Informacje o inwestycji

Nowe Karwiany to osiedle domów jednorodzinnych, dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, powstające w podwrocławskich Karwianach.

Funkcjonalne i przestronne domy o podwyższonym standardzie wykonania położone są na wydzielonych i w pełni uzbrojonych działkach.

Etapy I-IX obejmowały budowę 161 domów o powierzchni użytkowej łącznie około 17260 m2. Etapy I-IX (etap IX budynki oznaczone S) zostały w pełni zrealizowane i oddane właścicielom. Etap IX – budynki T i etap X znajduje się w fazie budowy.

Nowe Karwiany to osiedle składające się obecnie z dziesięciu zrealizowanych etapów i 195 budynków oddanych do użytkowania. Aktualnie w sprzedaży jest Etap XI i XII. W ofercie posiadamy budynki o powierzchniach 96m2 i 129m2.

Budynki 96m2 składają się na parterze z korytarza, kotłowni, WC, kuchni, salonu z jadalnią i na piętrze z korytarza, 3 pokoi i łazienki.

Budynki 129m2 to na parterze: wiatrołap, garaż, pomieszczenie techniczne, toaleta i salon z kuchnią, a na piętrze: 4 pokoje, korytarz i łazienka. Każdy z budynków posiada własny ogród. Dodatkowo w standardzie zaplanowane jest pełne zagospodarowanie terenu czyli realizacja chodników, dróg wewnętrznych, oświetlenia, ogrodzenia czy podjazdów.

Architektura domów wszystkich etapów inwestycji Nowe Karwiany łączy funkcjonalność z nowoczesnością, a zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują minimalizację kosztów utrzymania.

Położenie przy południowej granicy Wrocławia ułatwia szybki dojazd do centrum miasta, dzięki sąsiedztwu najważniejszych węzłów komunikacyjnych.

Facebook