Informacje o inwestycji

Nowe Karwiany to osiedle domów jednorodzinnych, dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, powstające w podwrocławskich Karwianach.

Funkcjonalne i przestrzenne domy o podwyższonym standardzie wykonania położone są na wydzielonych i w pełni uzbrojonych działkach.

Etapy I-IX obejmowały budowę 161 domów o powierzchni użytkowej łącznie około 17260 m2. Etapy I-IX (etap IX budynki oznaczone S) zostały w pełni zrealizowane i oddane właścicielom. Etap IX – budynki T i etap X znajduje się w fazie budowy.

Aktualnie w sprzedaży posiadamy domy o powierzchni 96m2 (etap IX inwestycji), domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136m2 oraz 169m2. Etapy realizowane są w podwyższonym standardzie plus. Domy szeregowe, podobnie jak w poprzednich etapach, będą posiadały dwie kondygnacje (bez skosów), na których znajdują się cztery pokoje (trzy pokoje na piętrze i salon na parterze), niezależna kuchnia, łazienka, toaleta oraz pomieszczenie techniczne.

Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136m2 posiadają oprócz ogrodu bezpośrednio za oknem dodatkowy ogródek. Domy posiadają 4 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, toaleta i własny garaż. Domy bliźniaczej o powierzchni 169m2 są bardziej przestronne, dodatkowo posiadają pralnię, garderobę, wydzieloną spiżarnię oraz garaż.

Zaletą realizowany właśnie etapów jest podwyższony standard, w którym wykonywane są domy.

Architektura domów wszystkich etapów inwestycji Nowe Karwiany łączy funkcjonalność z nowoczesnością, a zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują minimalizację kosztów utrzymania. Kameralna zabudowa z własnym ogrodem zapewnia miejsce do wypoczynku i przestrzeń.

Położenie przy południowej granicy Wrocławia ułatwia szybki dojazd do centrum. Zaletą jest również bliskie sąsiedztwo najważniejszych węzłów komunikacyjnych oraz Centrum Handlowego Bielany.

Facebook