Informacje o inwestycji

Nowe Karwiany to osiedle domów jednorodzinnych, dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej. Powstaje w podwrocławskich Karwianach.

Funkcjonalne i przestrzenne domy o podwyższonym standardzie wykonania położone są na wydzielonych i w pełni uzbrojonych działkach.

Etapy I-VII obejmowały budowę 113 domów o powierzchni użytkowej około 11896m2. Etapy I-VI zostały w pełni zrealizowane i oddane właścicielom. Etap VII znajduje się w ostatniej fazie budowy. Wszystkie budynki powstające w ramach VII etapu zostały już sprzedane.

Aktualnie w sprzedaży posiadamy domy o powierzchni 96m2 (etap IX inwestycji), domy szeregowe o powierzchni 112m2 (etap VIII inwestycji). Etapy realizowane są w podwyższonym standardzie plus. Domy, podobnie jak w poprzednich etapach, będą posiadały dwie kondygnacje (bez skosów), na których znajdują się cztery pokoje (trzy pokoje na piętrze i salon na parterze), niezależna kuchnia, łazienka, toaleta oraz pomieszczenie techniczne.

Etap ten wyróżnia się dużo większą przestrzenią między budynkami. Ta zielona enklawa, stworzona w przyszłości przez ogrody mieszkańców Nowych Karwian, będzie jednym z większych atutów inwestycji. Jej zaletą jest również podwyższony standard, w którym wykonywane są domy.

Architektura domów wszystkich etapów inwestycji Nowe Karwiany łączy funkcjonalność z nowoczesnością, a zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują minimalizację kosztów utrzymania. Kameralna zabudowa z własnym ogrodem zapewnia miejsce do wypoczynku i przestrzeń.

Położenie przy południowej granicy Wrocławia ułatwia szybki dojazd do centrum. Zaletą jest również bliskie sąsiedztwo najważniejszych węzłów komunikacyjnych oraz Centrum Handlowego Bielany.

Facebook