Atuty Inwestycji

Okna w pakiecie trzyszybowym
Okna w pakiecie trzyszybowym są standardem w domach energooszczędnych i pasywnych. To nowoczesne rozwiązanie technologiczne sprawia, że współczynnik przenikania ciepła jest bardzo niski, wpływając na obniżenie kosztów ogrzewania.
Domy budowane z pustaków ceramicznych/ bloczków silikatowych
Pustaki ceramiczne Porotherm produkowane są z gliny. Glina stanowi naturalny, ekologiczny i trwały surowiec, stosowany w budownictwie od wieków. Jej zaletą jest utrzymywanie korzystnego mikroklimatu we wnętrzach budynków oraz brak szkodliwego wpływu na zdrowie mieszkańców.
Materiały ceramiczne mają dużą stateczność cieplną, tzn. dobrze akumulują ciepło i powoli oddają je otoczeniu. Dzięki tej cesze w naturalny sposób pomagają utrzymać optymalną temperaturę zarówno zimą, jak i latem. Mają też właściwości paroprzepuszczalne – przez ceramikę swobodnie przenika para wodna, zapewniającnaturalną regulację wilgotności w pomieszczeniach.
Bloczki silikatowe produkowane są wyłącznie z naturalnych składników: piasek, wapno i woda. Jako produkt ekologiczny nie emituje szkodliwych związków i odznacza się najmniejszą promieniotwórczością naturalną wśród innych materiałów budowlanych.
Ocieplenie styropianem grafitowym 15cm
Czym różni się styropian grafitowy od zwykłego? W procesie produkcji do tego pierwszego dodawany jest grafit, który oprócz zmiany koloru styropianu zapewnia podwyższoną izolacyjność termiczną.
Dachówka ceramiczna
Dachówki Orea 9 swoją płaską i gładką powierzchnię zawdzięczają specjalnej technologii produkcji. Proces wytwarzania dachówki – każda sztuka wypalana jest w oddzielnej formie – zapewnia doskonały, płaski kształt, a także najwyższą trwałość produktu. Orea 9 jest dostępna z pełną gamą dodatków ceramicznych, które umożliwiają prawidłowe wykonanie dachu od strony technicznej oraz pomagają wykończyć w estetyczny sposób każdy detal. Co ważne, dzięki dostępności dachówki połówkowej oraz połówkowych dachówek szczytowych, można układać połać na dwa sposoby: tradycyjnie oraz w ułożeniu mijankowym, z przesunięciem o połowę w kolejnych rzędach.
Pompa ciepła firmy De Dietrich
Pompa ciepła typu powietrze/woda, która zapewni Tobie szybki zwrot nakładów inwestycyjnych, konkurencyjną cenę i proste działanie. De Dietrich stworzył to, o czym marzyłeś. Odkryj Alezio S V200, rozwiązanie kompaktowe, oszczędne i ekologiczne. Idealne dla ogrzewania i chłodzenia, w budynkach nowych jak i modernizowanych. Przejdź do istoty, która tkwi w powietrzu – do energii cieplnej. Alezio S V200 – dopasowane do programu PROSUMENT i Czyste Powietrze.
Elektryczne rolety zewnętrzne na parterze
Rolety zwiększają bezpieczeństwo domów oraz stanowią dodatkową barierą termiczną i akustyczną. W lecie poprzez regulację dostępu światła, zapewnią większy komfort termiczny w domu, w zimie ograniczą straty ciepła.
Pełne zagospodarowanie terenu wraz z drogami dojazdowymi
Niezależna konstrukcja, styropian o podwyższonych właściwościach cieplnych
Doprowadzone wszystkie media
W tym gaz, prąd, woda, kanalizacja
Schody
Domy budowane na niezależnych ścianach
Większe bezpieczeństwo konstrukcyjne domów szeregowych, wyższa izolacyjność akustyczna między sąsiadującymi domami.
Nowoczesna architektura
Projekt łączy nowoczesną funkcjonalność z zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań technologicznych co gwarantuje minimalizację kosztów utrzymania.
Dogodna lokalizacja
Szybki i łatwy dojazd do centrum Wrocławia, bezpośrednie sąsiedztwo najważniejszych węzłów komunikacyjnych oraz Centrum Handlowego Bielany.

Facebook