Kontakt

Biuro Sprzedaży:
Prodim Sp z o.o.
ul. Lipowa 6/14
52-200 Wysoka

tel. 071/715-16-46
tel.kom. 500 200 468
tel.kom. 500 300 057

sprzedaz@pro-dim.pl
www.pro-dim.pl

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać:
Polityka prywatności

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Preferowane godziny kontaktu:

Treść wiadomości

 Wyrażam zgodę na przesyłanie i przekazywanie przez Prodim sp. z o.o. z siedzibą w Karwianach (oraz jej partnerów wyraźnie wskazanych w Polityce prywatności) informacji handlowych za pomocą środków komunikacji telefonicznej oraz elektronicznej (w formie wiadomości e-mail) na mój adres email lub podany nr telefonu, którego jestem użytkownikiem oraz na potrzeby przetwarzania tych danych w celach realizacji umowy sprzedaży.
Polityka prywatności
 Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Prodim sp. z o.o. (oraz jej partnerów wyraźnie wskazanych w Polityce prywatności) z siedzibą w Karwianach, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (w tym telefonów) dla celów marketingu bezpośredniego oraz przetwarzanie przez Prodim sp. z o.o. z siedzibą w Karwianach (oraz jej partnerów wyraźnie wskazanych w Polityce prywatności) moich danych osobowych w celach marketingowych przed podpisaniem i po zakończeniu umowy.
Polityka prywatności
 Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody, w dowolnym momencie i na wyraźne moje wskazanie drogą elektroniczną lub pisemnie. Posiadam prawo do wniesienia skargi do GIODO/RODO.

Facebook